Slash viccek helye :)
Lilyanjudyth
Nekem speciel csak egy jut eszembe, de ti biztosan tudtok többet is... XD

A bokorból jövő hangok egy parkban:

- Szeretlek...

- Én is...

- Imádlak...

- Én is...

- Laci vagyok...

- Én is...

lilyanjudyth.com/sign/Lily_sing_yana.png
The Land Of Dreams - Where the Dreams come true...

http://www.alanrickmanfan.hu
Yasmine
Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és
megszólítja:
- Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? Mondd csak el bátran, mire gondolsz!
- Bocsásson meg érte, anyám! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca.
- Fiam! Berta nővér vagyok, és azt hiszem, segíthetek a problémádon. Mi a neved?
- Karcsi.
- Nős vagy?
- Nem!
- Akkor rendben.
Azzal megesik az aktus. Miután végeztek:
- Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad.
- Hazudtam, anyám! Nem Karcsinak hívnak, nős vagyok, van három gyerekem.
- Semmi gond, én Gábor vagyok. De most már kapcsolj rá, mert lemaradok az álarcosbálról!

Pihe
Hirtelen találtam ide kettőt is, bár úgy látom jó régen nem volt itt friss...
Íme, sok szeretetSmileSmiletel, ha valaki még erre tévedne:
Srác sírva megy haza.
- Apu, megerôszakolt egy meleg.
- Kisfiam, miért nem szaladtál el ?
- Na de apu, tűsarkúban ?

A meleg horgászik, kifogja az aranyhalat.
Az könyörgôre fogja a hangot:
- Kérlek dobj vissza, teljesítem három kívánságod !
Megesik rajta horgász szíve, visszadobja.
- Na, mi a három kívánság ?
- Sándor, József, Benedek.

Eresszétek el a jogászokat, orvosokat és papokat, hogy rabolják ki, csapják be és pusztítsák el a világot.

ani
A meleg a templomban látja, hogy a pap lóbálja a füstölőt és odaszól neki:
"Tündibündi kiggyulladt a retikülöd!"

...

Tanin
A székely és a fia utazni indulnak. Egyszer csak megállnak egy városban, hogy pihenjenek. Bemennek a szállodába, mire a recepciós közli, hogy csak egy szobájuk van, az is egyágyas. Egymásra néz a székely, meg a fia, és bólintanak, kiveszik a szobát.
Éjjel a fiúra rájön a kangörcs, és gondolja, ránt magán egyet-kettőt.
Már fél órája rángatja a lompost, amikor megszólal az apja:
- Na, fiam, jutottál már valamire?
- Még semmire, édesapám - mondja a fiú.
- Akkor próbáld meg a sajátoddal...
Shinigami ga jigoku kara kaerimashita.

StormBird
Egy rab megszökik a börtönből, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nőt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdőszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének:
- Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó időt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nőt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak tegyed, amit mond neked, elégítsd ki. Az az ember veszélyes, ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erős, szeretlek!
A feleség erre azt mondja:
- Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nőt évek óta, de ő nem a nyakamat csókolta meg az előbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon vonzónak talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdőszobában. Légy erős drágám! Én is szeretlek.
Snape went back to his desk, and Harry collapsed into a booth in front, convinced that he'd actually died and hell was being Snape's dishwasher for eternity.

"Fucking bloody fuck, someone kill me now," he groaned.

"I would gladly bash your brains out with a cast iron frying pan. Or would you prefer that I strangle you with your own apron strings? I am at your disposal."

http://stormbird85.livejournal.com/
StormBird
Ilyen a buzi barchoba :
- Hosszú ?
- Igen.
- Kemény ?
- Igen.
- Rákéredzkedhetek ?
Snape went back to his desk, and Harry collapsed into a booth in front, convinced that he'd actually died and hell was being Snape's dishwasher for eternity.

"I would gladly bash your brains out with a cast iron frying pan. Or would you prefer that I strangle you with your own apron strings? I am at your disposal."

StormBird
Meleg mondatok valódi jelentése:

Komoly kapcsolatra vágyom.
Elegem van a masztiból.

Nem láttalak már valahol téged?
Helyes segg.

Kellesz.
Fáj már a csuklóm.

Te vagy az egyetlen férfi, aki valaha érdekelt.
Te vagy az egyetlen férfi, aki nem utasított el.

Romantikus alkat vagyok.
Nincs egy vasam sem.

Tényleg jobban meg akarlak ismerni.
Hogy beszélhessek róla a barátaimnak.

Ez csak narancslé, próbáld ki.
Még három korty, és a lábai a vállamon lesznek.

Olyan helyes fiú.
Szexelni akarok vele, míg leesik a farkam!

Nem az én zsánerem.
Nem hajlandó lefeküdni velem.

Hiányozni fogsz.
Olyan kanos vagyok, hogy már a kutyámmal is szemezek.

A tegnapi csodás este volt.
Te meg ki a franc vagy?

Maradjunk csak barátok.
Ronda vagy.

Sokat tanultam tőled.
Kérem a következőt!

StormBird
Three friends -- two straight guys and a gay guy -- and their significant others were on a cruise. A tidal wave came up and swamped the ship; they all drowned, and next thing you know, they're standing before St. Peter.

First came one of the straight guys and his wife. St. Peter shook his head sadly. "I can't let you in. You loved money too much. You loved it so much, you even married a woman named Penny."

Then came the second straight guy. "Sorry, can't let you in, either. You loved food too much. You loved to eat so much, you even married a woman named Candy!"

The gay guy turned to his boyfriend and whispered nervously, "It doesn't look good, Dick."

StormBird
Lajos besétál a helyi kocsmába, és kér három üveg bort. Megkérdi a kocsmáros:
- Hát magát meg mi lelte?
- Rájöttem, hogy a bátyám meleg, és összeköltözik a legjobb barátommal- feleli Lajos.
Másnap Lajos megint bemegy a bárba, és kér öt üveg bort.
Megkérdi a kocsmáros:
- Hát ma mi a baj?
- Rájöttem, hogy a fiam meleg.
Harmadnap Lajos megint a kocsmában köt ki, és rendel tíz üveg bort. A kocsmáros megkérdezi tőle:
- Lajos, hát a maga családjában senki sem szereti a nőket?
- De - feleli az -, a feleségem egyértelműen.
Szerkesztette: StormBird - 02-11-2008 00:30

Pihe
. Két meleg beszélget. Azt mondja az egyik:
- Te, én olyan kanos vagyok, hogy a legyet röptiben......
Mire a másik:
- Bzzzzzzzzzzzzzzzzzz Wink
Eresszétek el a jogászokat, orvosokat és papokat, hogy rabolják ki, csapják be és pusztítsák el a világot.

Tanin
Az ember fejlődése címszavakban:
Homo Erectus
Homo Sapiens...
.
.
.
Homo Sexual
Shinigami ga jigoku kara kaerimashita.

Luthien Lovemagic
Tanin írta:
Az ember fejlődése címszavakban:
Homo Erectus
Homo Sapiens...
.
.
.
Homo Sexual

Jó van, lányomFekverohogFekverohog
i248.photobucket.com/albums/gg172/luthienlovemagic/signature.png

http://lutienlovemagic.livejournal.com
Sagastrina
Bemegy egy buzi a henteshez.
- Kérek egy 20cm hosszu, 5cm átmérõjû szalámit.
- Szeletelve, vagy egybe paranzsolja ?
- Mit gondolsz cuncimókus, mi az én p*csám, persely ?

sagastrina.extra.hu
Jessica B Vicious
1.
Két buzi beszélget:
- Kapd be a faszom !
- Nem békülök.

2.
Két buzi bujócskázik:
- Ha megtalálsz megbaszhatsz, ha nem akkor ott vagyok az ajtó mögött.

3.
Buzi az orvosnál:
- Doktor Úr, valami bőki a seggemet !
- No, hadd lássuk (elkezd kotorászni) - egy perc múlva felkiállt :
Hiszen ez itt egy rózsa !
- Cuncimókus, neked hoztam.

"To love is to destroy" - Jace Wayland

Jessica B Vicious
Two lovers fall on hard times and decided to rob a bank together.

The first lover plans the robbery and goes over the plan with the second lover in great detail.

The robbery begins.

The first lover drives up in front of the bank, stops the car and says to the other lover, "I want to make absolutely sure you understand the plan. You are supposed to be in and out of the bank in no more than three minutes with the cash. Do you understand the plan?"

"Perfectly," he said.

He goes in the bank while the other waits in the getaway car.

One minute passes, two minutes pass...seven minutes pass - and the first lover is really stressing out.

Finally, the bank doors burst open and out he comes. He's got a safe wrapped up in rope and is dragging it to the car.

About the time he gets the safe in the trunk of the car, the bank doors burst open again with the security guard coming out.

The guard's pants and underwear are down around his ankles while he is firing his weapon.

As the guys are getting away, the first lover says "I thought you understood the plan!"

The second lover said, "I did! I did exactly what you said!"

"No, you idiot," he replied. "You got it all mixed up. I said tie up the GUARD and blow the SAFE!"

phineas
1.
- Anyu, vegyél nekem fagyit!!!
- Aranyom, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak
szólítanod!
- Akkor hogy szólítsalak???
- Normálisan, mondd, hogy Józsi!

2.
Egy férfi bemegy a kocsmába, és kér három pohár uniqumot.
- Mire ez a nagy felhajtás? - kérdezi tőle a kocsmáros.
- Ma éltem át életem első orális szexélményét.
- Gratulálok! A negyedik poharat ennek örömére én állom.
- Kösz, nem kell. Ha három nem mossa le az ízét, a negyedik sem fogja...
Szerkesztette: phineas - 28-12-2008 16:24

knight
Négy férfi elment golfozni az egyik délután. Miután végeztek, az egyik elindult, hogy rendezze a számlát. A másik három elkezdett beszélgetni a fiaikról:
- Az én fiam építkezési vállalkozó. Olyan sikeres, hogy az egyik barátjának adott egy házat ajándékba. - mondta az első.
- Az enyém autóügynök. Már három városban van ügynöksége. Annyira megy neki, hogy a múltkor adott az egyik barátjának két Mercédeszt.
- A fiam bróker - mondta a harmadik. - Annyira sikeres, hogy egy hatalmas részvénycsomagot adott az egyik barátjának.
Mikor a negyedik férfi is csatlakozott hozzájuk, őt is megkérdezték, mit csinál a fia.
- Az én fiam homokos. Nem vagyok túl boldog emiatt, de biztos jó lehet, mert a három legutolsó barátja adott neki egy házat, két autót, és egy hatalmas részvénycsomagot.

Fiatal srác hazaérve újságolja az apjának:
- Képzeld apám! Az éjjel elvesztettem a szüzességemet!
- Hát ez fantasztikus fiam ! Gyere, üljünk le és igyunk valamit az örömhírre!
- Inni ihatunk, de ülni még nem tudok.

- Anyu, most, hogy már elmúltam 15 éves, festhetem a szemem, rúzsozhatom a szám és járhatok miniszoknyában?
- Hányszor mondjam még, hogy nem Pistike!

candlelight
Ööö... nem szeretnék megbántani senkit, mert gondolom, senkit nem a rossz szándék vezetett (egy ilyen oldalon ez - nyugodtan mondhatom - biztosan kizárt), de egy ideje már nézegetem a topicot, és páran összekeveritek a melegvicceket, vagy a melegekről szóló, tréfás, ironikus, de még nem sértő vicceket a melegeket sértő viccekkel. Erre picit figyeljetek oda a továbbiakban. Egy kicsit finomabban.
Köszi!Smile
A Regulus/Remus is love, meg a Snarry is!
Az ikonomat Puppy csinálta! Biza!^^

http://community.livejournal.com/regulus_hun/
Jessica B Vicious
Candle szerintem senki sem szerette volna megbántani a melegeket, csak egyszerűen nincs túl sok hasonló vicc és mindenki írta, amit tudott.Smile ^-^

Ugrás a fórumra: